ברוכים הבאים זלצבורג (אוסטריה) מדריך טיולים שלנו!

Salzburg

אתר זה הוא מדריך נסיעות מקיף על העיר ועל המדינה של זלצבורג באוסטריה. הוא מכיל כ -1,000 מאמרים על זלצבורג: תרבות, סיורים ואטרקציות שלה ודברים אחרים של האינטרסים עבור המבקרים הבינלאומי. לידע שלנו, בקר-Salzburg.net הוא המדריך המקיף ביותר זלצבורג נסיעות מקוון בשפה האנגלית.

מה שיוצא דופן בקר-Salzburg.net? כולנו מקומיים, רובם סטודנטים או בוגרי אוניברסיטת האחרונות של זלצבורג. משמעות הדבר היא זלצבורג מדריך הנסיעות שלנו מציעה יד ראשונה, עצה המקומית. הוא מכסה לא רק את הדברים הרגילים של תיירים, זה גם מכיל הרבה מאוד מידע שימושי בפנים.

Visit-Salzburg.net יש ששה חלקים שונים:

1.) "מידע כללי" סעיף ייתן מידע על יסודות זלצבורג בעיות בריאות ובטיחות, (משפטי, משרדינו ברחבי העולם, תחבורה ציבורית, שדה התעופה, אזהרות של דברים לא לעשות ...) כמו גם נושאים מיוחדים (תרבות החיים בזלצבורג, "צלילי המוזיקה סקי", ...).

2.) "התמונות שלנו" קטע מגיע עם כמה לחץ באמצעות גלריית תמונות המכילות יותר מ -200 תמונות של זלצבורג. לאורך שורות של הפילוסופיה של האתר הזה, ניסינו לאזן את תצוגות תיירותי סטריאוטיפית עם התמונות המקוריות של זלצבורג "את המסלול כבוש".

3.) "ביקור באתרים" בסעיף מציע מאות מאמרים על אטרקציות בקור של זלצבורג. אף אחד לא צריך לפספס את הציע "10-מראות הטוב ביותר". בנוסף, יש מאמרים על ואטרקציות לכל האינטרסים אינדיבידואליסטית. אלה כוללים את הארכיטקטורה המודרנית, אתרי תרבות הנבחר "אוצרות נסתרים".

4.) "המלון שלנו זלצבורג מדריך" כמה בתי מלון רשימות כי לשלם עבור הערך. אתר זה נעשה מתוך רצון טוב, אבל אנחנו צריכים לעשות קצת כסף על תחזוקה ופיתוח של מאמרים חדשים. התמיכה של מלונות אלה מסייע לנו לשמור את האתר למעלה.

5.) האוכל "" סעיף יש כמה מאמרים בסיסיים על איפה למצוא הגון, אוכל מסורתי במחירים הוגנים. סעיף זה קצת לא מפותחות. הערה את רשימת הגנים ובתי קפה בירה בזלצבורג.

6.) הסביבה "" מכיל הצעות עבור יום נסיעות בסביבה הקרובה יותר באזורים מרוחקים. בנוסף, יש בו מאמרים קצרים על יעדי התיירות הרשמי של זלצבורג מידע עבור כל פרט של עיריית זלצבורג המדינה.

תרגום של בקר-Salzburg.net

Visit-Salzburg.net זמין באנגלית בלבד. מקור זה רק מה שנקרא "דף הנחיתה" עבור אנשים עם שפות הילידים שונים. אם אתה לא מדבר אנגלית בכלל, מומלץ להשתמש בכלי תרגום של Google כדי לתרגם את המדריך שלנו זלצבורג.

Go to: "Visit-Salzburg.net - Homepage"Visit-Salzburg.net